O dealerství

Na ploše 7.000 m2 nabízejí naše autocentra  v Jihlavě a v Humpolci nejširší spektrum služeb spojených  s vozy  Renault a Dacia.

Autosalon Humpolec

Okružní 1345, Humpolec 396 01
Tel.: viz Náš tým

Autosalon Jihlava

Brněnská 4768 , Jihlava  586 01
Tel.: viz Náš tým


O nás

Individuální přístup celého teamu společnosti Autosalon Kudrna CZ ke každému zákazníkovi, kompletní nabídka modelové řady a servisních služeb a neustálý plánovaný rozvoj  jsou hlavními  pilíři tradičně  dosahovaných výsledků. 

V regionu Vysočina je rovněž výjimečná naše nabídka zkušebních jízd, kde si zájemce může vyzkoušet některý z minimálně 10 vozů našeho parku předváděcích vozů.  Zájemci mohou otestovat všechny  běžné modely , ale i vozy pro náročné motoristy.

Kvalita námi poskytovaných služeb je garantována náročnými audity norem EU  značky RENAULT, které vyžaduje náš významný statut koncesionáře značky. Na základě plnění těchto standardů, jsme držiteli prestižních Certifikátů kvality služeb Renault.

Úspěšně realizované projekty:

1993  otevření autosalonu a servisu RENAULT v Humpolci
1998  rozšíření  autosalonu a výstavba servisního centra v Humpolci
2002  otevření prodejního a servisního centra v Jihlavě.
2004  rozšíření o značku Dacia v Humpolci
2009  otevření nového autosalonu DACIA a  centra ojetých vozů Renault.
2012 otevření autosalonu NISSAN v Jihlavě

V nově vybudovaném autosalonu v areálu firmy v Humpolci na ploše 500m2 nabízíme kompletní modelovou řadu Dacia a  kvalitní krátkodobě použité ojeté vozy  s certifikovanými garancemi Renault.

Naše aktivity rozvoje společnosti tímto nekončí, pracujeme na dalších projektech, které naše postavení v regionu Vysočina dále upevní.

Rádi Vás uvítáme na našich provozovnách v Humpolci a Jihlavě.
Tým AUTOSALON KUDRNA CZ a.s.


Renault O nás O dealerství
Prodáváme vozy značek
Renault Helios Dacia Helios